O firmie

Zakład Przetwórstwa Mięsnego „Rol-Pek” jest jednym z liderów w produkcji wyrobów mięsnych i wędliniarskich na terenie województwa małopolskiego. Zakład jest własnością indywidualną Pana Leszka Roleskiego. Od wielu lat cieszy się uznaniem wśród naszych klientów. Firma gwarantuje najwyższą jakość wyrobów potwierdzoną przez liczne grono konsumentów. Odbiorców hurtowych zapraszamy do zakładu w Zbylitowskiej Górze, a detalicznych do sklepów firmowych w Tarnowie. Dysponujemy własną bazą transportową. Zakład jest pod stałym nadzorem Inspekcji Weterynaryjnej, oraz posiada uprawnienia eksportowe.

 

   Gwarantujemy najwyższą jakość oraz niepowtarzalne walory smakowe i estetyczne naszych produktów. Osiągamy to dzięki stosowaniu najlepszej jakości surowców, wykorzystaniu najnowocześniejszych maszyn i urządzeń w połączeniu ze sprawdzonymi i tradycyjnymi recepturami oraz ciągłemu dopasowaniu do nowych wymagań i gustów naszych klientów. Zawdzięczamy to również skrupulatnej kontroli jakości na wszystkich etapach produkcji.

    Oferujemy Państwu współpracę i pomoc w celu osiągnięcia dobrych wyników handlowych w sprzedaży naszych produktów. Ułatwimy to Państwu poprzez bezpośredni i stały kontakt z naszymi przedstawicielami handlowymi.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wyrobami

 

Zapraszamy do współpracy i pozostajemy do Państwa dyspozycji.